Wijn - Champagne & Geschenken

Wijn is onze passie. Met plezier hebben wij dan ook een prachtig assortiment wijn samengesteld. Naast mooie bekende wijnen van wijnhuizen zoals Miquel Torres, Baron de Ley en Taittinger, bieden wij ook zeer verrassende wijnen zoals de wijnen van Barkan uit Israël of de Italiaanse wijnen van Astoria.

Natuurlijk hebben wij de traditionele topwijnen uit Frankrijk zoals Sancerre, Bordeaux, Bourgogne, Beaujolais en prachtige wijnen uit de Elzas, maar u zult ook veel wijn vinden uit de nieuwe wijnlanden. Wij zijn zeer gecharmeerd van Italiaanse wijnen en zullen de komende tijd steeds meer wijn uit Italië toevoegen op de website. Zeer populair is onze wijn van Simonsig Estate uit Zuid-Afrika en de mooie wijnen van Baron de Ley uit Spanje. Maar ook wijn uit Australië en Nieuw-Zeeland komt aan bod en een mooie collectie Israëlische wijnen.

Onze Macedonische wijnen zijn bijzonder te noemen. Topkwaliteit voor een redelijke prijs en heerlijke smaken. Probeer de Macedonische wijnen van wijnhuis Stobi en u zult positief verrast worden.

Lijst  Tabel 

  1. Rode wijn: Stobi Vranec 2010 188 ml

    De trots uit Macedonie. Geweldige wijn gemaakt van de inheemse druivensoort Vranac in een klein flesje van 188 ml. Deze druif staat bekend om zijn intense aroma's, rijke smaak en zijn gunstige effecten voor uw gezondheid door de grote hoeveelheid anti-oxidanten.

    De wijn is heel donker bijna paars zwart en heeft een rijke aroma en smaak. Deze wijn kan lang ouderen mits goed bewaard. Ondanks de kracht van deze wijn heeft de wijn rijpe tanninen waardoor hij een prettige zwoele lange afdronk heeft.



    Geweldig bij gegrild varkensvlees, prosciutto, lamsvlees en wat oudere kazen. Wild zoals: edelhert, hazenpeper
  2. Rode wijn: McWilliams Sunstone Shiraz 2011

    Uit Australie komen mooie Shirazwijnen. Zo ook deze McWilliams Sunstone. Een prettige volle, zachte rode wijn. Deze Shiraz heeft aroma's van bosbessen.  De aroma's worden ondersteund door mokka en eikenhouten geuren. De wijn is fruitig en in de smaak een mooie combinatie van rode bessen, pruimen, een beetje een zoetige kruidigheid en kenmerken van vanille. De tannines zijn zijdezacht, waardoor de wijn jong gedronken kan worden. De smaak is zuiver, fris en mooi in balans.



    Combineerd mooi bij gerijpte kazen, gegrild vlees zoals lam en varken, Patrijs
  3. Rode wijn: Stobi Vranac 2009

    De trots uit Macedonie. Geweldige wijn gemaakt van de inheemse druivensoort Vranac. Deze druif staat bekend om zijn intense aroma's, rijke smaak en zijn gunstige effecten voor uw gezondheid door de grote hoeveelheid anti-oxidanten.

    De wijn is heel donker bijna paars zwart en heeft een rijke aroma en smaak. Deze wijn kan lang ouderen mits goed bewaard. Ondanks de kracht van deze wijn heeft de wijn rijpe tanninen waardoor hij een prettige zwoele lange afdronk heeft.



    Geweldig bij gegrild varkensvlees, prosciutto, lamsvlees en wat oudere kazen. Wild zoals: edelhert, hazenpeper
  4. Rode wijn: Stobi Vranac Veritas 2009
    De trots uit Macedonie. Geweldige wijn gemaakt van de inheemse druivensoort Vranac. Deze druif staat bekend om zijn rijke smaak en zijn gunstige effecten door de grote hoeveelheid anti-oxidanten. Deze Vranac Veritas is de topkwaliteit

    De wijn is heel donker bijna paars zwart en heeft een rijke aroma en smaak. Ondanks de kracht van deze wijn heeft de wijn rijpe tanninen waardoor hij een prettige zwoele lange afdronk heeft.



    Geweldig bij gegrild varkensvlees, prosciutto, lamsvlees en wat oudere kazen. Wild zoals wild zwijn
  5. Rode wijn: Stobi Aminta 2009
    Een geweldige Macedonische wijn. De Merlot en Cabernet Sauvignon zult u waarschijnlijk herkennen in de smaak, maar de druivensoort Vranec geeft een bijzonder karakter aan deze rode wijn.

    Combineerd mooi bij gerijpte kazen, gegrild vlees zoals lam en varken. Maar ook wilde eend
 
Klantenservice: 0182 76 12 33
Live Support Web Analytics