Wijnen
Wijn is onze passie. Met plezier hebben wij dan ook een prachtig assortiment wijn samengesteld. Naast mooie bekende wijnen van wijnhuizen zoals Miquel Torres, Baron de Ley en Taittinger, bieden wij ook zeer verrassende wijnen zoals de wijnen van Barkan uit Israël of de Italiaanse wijnen van Astoria.
Natuurlijk hebben wij de traditionele topwijnen uit Frankrijk zoals Sancerre, Bordeaux, Bourgogne, Beaujolais en prachtige wijnen uit de Elzas, maar u zult ook veel wijn vinden uit de nieuwe wijnlanden. Wij zijn zeer gecharmeerd van Italiaanse wijnen en zullen de komende tijd steeds meer wijn uit Italië toevoegen op de website. Zeer populair is onze wijn van Simonsig Estate uit Zuid-Afrika en de mooie wijnen van Baron de Ley uit Spanje. Maar ook wijn uit Australië en Nieuw-Zeeland komt aan bod en een mooie collectie Israëlische wijnen.
Onze Macedonische wijnen zijn bijzonder te noemen. Topkwaliteit voor een redelijke prijs en heerlijke smaken. Probeer de Macedonische wijnen van wijnhuis Stobi en u zult positief verrast worden.
Lijst Tabel
-
De trots uit Macedonie. Geweldige wijn gemaakt van de inheemse druivensoort Vranac in een klein flesje van 188 ml. Deze druif staat bekend om zijn intense aroma's, rijke smaak en zijn gunstige effecten voor uw gezondheid door de grote hoeveelheid anti-oxidanten.
De wijn is heel donker bijna paars zwart en heeft een rijke aroma en smaak. Deze wijn kan lang ouderen mits goed bewaard. Ondanks de kracht van deze wijn heeft de wijn rijpe tanninen waardoor hij een prettige zwoele lange afdronk heeft.
Geweldig bij gegrild varkensvlees, prosciutto, lamsvlees en wat oudere kazen. Wild zoals: edelhert, hazenpeper -
Uit Australie komen mooie Shirazwijnen. Zo ook deze McWilliams Sunstone. Een prettige volle, zachte rode wijn. Deze Shiraz heeft aroma's van bosbessen. De aroma's worden ondersteund door mokka en eikenhouten geuren. De wijn is fruitig en in de smaak een mooie combinatie van rode bessen, pruimen, een beetje een zoetige kruidigheid en kenmerken van vanille. De tannines zijn zijdezacht, waardoor de wijn jong gedronken kan worden. De smaak is zuiver, fris en mooi in balans.
Combineerd mooi bij gerijpte kazen, gegrild vlees zoals lam en varken, Patrijs -
Rode wijn: Stobi Vranec 2009
€ 7,75De trots uit Macedonie. Geweldige wijn gemaakt van de inheemse druivensoort Vranac. Deze druif staat bekend om zijn intense aroma's, rijke smaak en zijn gunstige effecten voor uw gezondheid door de grote hoeveelheid anti-oxidanten.
De wijn is heel donker bijna paars zwart en heeft een rijke aroma en smaak. Deze wijn kan lang ouderen mits goed bewaard. Ondanks de kracht van deze wijn heeft de wijn rijpe tanninen waardoor hij een prettige zwoele lange afdronk heeft.
Geweldig bij gegrild varkensvlees, prosciutto, lamsvlees en wat oudere kazen. Wild zoals: edelhert, hazenpeper -
De trots uit Macedonie. Geweldige wijn gemaakt van de inheemse druivensoort Vranac. Deze druif staat bekend om zijn rijke smaak en zijn gunstige effecten door de grote hoeveelheid anti-oxidanten. Deze Vranac Veritas is de topkwaliteit
De wijn is heel donker bijna paars zwart en heeft een rijke aroma en smaak. Ondanks de kracht van deze wijn heeft de wijn rijpe tanninen waardoor hij een prettige zwoele lange afdronk heeft.
Geweldig bij gegrild varkensvlees, prosciutto, lamsvlees en wat oudere kazen. Wild zoals wild zwijn -
Rode wijn: Stobi Aminta 2009
€ 9,95Een geweldige Macedonische wijn. De Merlot en Cabernet Sauvignon zult u waarschijnlijk herkennen in de smaak, maar de druivensoort Vranec geeft een bijzonder karakter aan deze rode wijn.
Combineerd mooi bij gerijpte kazen, gegrild vlees zoals lam en varken. Maar ook wilde eend

- Categorie
- Wijnen
- Rode Wijn (5)
- Wijn en Wild (5)
- Druivensoort
- Inhoud
- Kleur
- Rood(5)
- Land
- Prijs
-
Range: €2-€10
-
- Dit artikel verwijderen Smaak
- Dit artikel verwijderen Producent
- Astoria(1)
- Barkan(3)
- Baron de Ley(4)
- Campo di Marzo(3)
- Hevron Heights Winery(2)
- Hugel(1)
- Jerusalem Hills(1)
- Luigi Bosca(2)
- Miquel Torres(2)
- Nobilo(1)
- Simonsig(4)
- Stobi(4)
- SunStone(1)
- Viu Manent(1)
De mooiste wijnen
Bezorging binnen 24 uur (voor 14.00 uur besteld)
Correcte bezorging
Veilig bestellen & betalen
Gratis verzending vanaf 6 flessen (NL,BEL)
Max € 7,95 verzendkosten (NL)
Wijn uit voorraad leverbaar
U hebt niets in uw winkelwagen.






Bezig met laden...