Wijnen
Wijn is onze passie. Met plezier hebben wij dan ook een prachtig assortiment wijn samengesteld. Naast mooie bekende wijnen van wijnhuizen zoals Miquel Torres, Baron de Ley en Taittinger, bieden wij ook zeer verrassende wijnen zoals de wijnen van Barkan uit Israël of de Italiaanse wijnen van Astoria.
Natuurlijk hebben wij de traditionele topwijnen uit Frankrijk zoals Sancerre, Bordeaux, Bourgogne, Beaujolais en prachtige wijnen uit de Elzas, maar u zult ook veel wijn vinden uit de nieuwe wijnlanden. Wij zijn zeer gecharmeerd van Italiaanse wijnen en zullen de komende tijd steeds meer wijn uit Italië toevoegen op de website. Zeer populair is onze wijn van Simonsig Estate uit Zuid-Afrika en de mooie wijnen van Baron de Ley uit Spanje. Maar ook wijn uit Australië en Nieuw-Zeeland komt aan bod en een mooie collectie Israëlische wijnen.
Onze Macedonische wijnen zijn bijzonder te noemen. Topkwaliteit voor een redelijke prijs en heerlijke smaken. Probeer de Macedonische wijnen van wijnhuis Stobi en u zult positief verrast worden.
Lijst Tabel
-
Een fijne droge rode wijn. Rijk fruit en een volle smaak met een hint van zouthout en laurierdrop. De wijn is gemaakt van de Argaman druif aangevuld met Merlot en Petite Syrah.
Producent: Barkan
Combineerd heerlijke bij gekruide gerechten, maar ook pizza en pasta en lamsvlees -
Smaak: Deze heerlijke zomerwijn heeft een intens rode kleur en en heerlijke geur van aardbeien. De smaak is fris en fruitig en de afdronk is lang.
Heerlijk bij salades, kip en frisse gerechten -
De geur van deze rode wijn doet denken aan aardbeienjam met een vleugje eucalyptus. De smaak is fris, stevig en vol rijp fruit, licht gerookt en zacht.
Romige kazen, gebakken vis, lichte vleesgerechten -
Rode wijn: Stobi Merlot 2009
€ 7,60Deze prachtige Merlot wordt gemaakt in Macedonie. Een land met een rijke historie en waar al duizenden jaren geleden wijn werd gemaakt. Deze Merlot wordt gemaakt door het wijnhuis Stobi. Met behulp van wijnmakers en investeerders uit verschillende landen is er van Stobi een wijnhuis gemaakt dat succesvol de rijke historie en de moderne technieken weet samen te voegen.
bij rood vlees, oude kazen, lamsvlees, gegrild varkensvlees. Wild zoals edelhert en wilde eend -
Van de Nederlandse wijnboer Ilja Gort! La Tulipe de la Garde Merlot Premium wordt gevinifiëerd van rijpe Merlotdruiven en een toefje Cabernet Sauvignon.
Nadrukkelijk géén houtrijping, maar vinificatie op gekoeld roestvrij staal maakt deze fluwelige rode Bordeaux is soepel, rond en zacht.
Niet al te kruidige vleesgerechten, romige kazen, pasta's -
Een heerlijk frisse zuivere Rose. Ilja Gort vindt dit de lekkerste rose van de wereld. Maar ja. de rosé komt van zijn eigen Chateau. Maar oordeelt u zelf. Een topkwaliteit Bordeaux voor een aantrekkelijke prijs. De wijn heeft Ilja Gort samen ontwikkeld met Rolland, de bekende wijnadviseur. Bekroond met 3 gouden medailles in Bordeaux en Lyon.
Mooi bij Wildpate, en heerlijk tijdens een zomerse dag, in de tuin, of bij bijvoorbeeld aarbeien, een frisse salade, -
Een heerlijke rode kwaliteitswijn van Barkan. Vol en zacht van smaak. Duidelijk de mooie rijpe merlot herkenbaar aangevuld met de Argaman, een druif die in Israel is ontwikkeld.
Combineerd mooi bij rood vlees, pasta, harde kazen, noten, paté -
Fruitige stijl, vol en zacht, rijp rood fruit en vanille doordat de wijn 6 maanden lang gerijpt heeft op eiken houten vaten. Een heerlijke zachte lange afdronk. De wijn is fairtrade.
Heerlijk bij gegrild vlees, vis of voor 's avonds laat. -
Een prachtige Bordeaux, gemaakt van Merlot met een klein beetje Cabernet Sauvignon. Deze rode wijn is heerlijk rond, soepel en zacht met aroma's van kersen en frambozen. De cabernet Sauvignon zorgt voor een beetje body.
bij vleesgerechten -
Rode wijn: Il Puro Merlot Piave D.O.C. Astoria 2009
Aanbiedingsprijs: € 9,95
Normale prijs: € 11,20
Geurend naar rijpe rode bessen, anijszaadjes en een beetje vanille. Zachte tannines in de smaak en goede balans tussen fruitigheid met een mooi klein bittertje.
Prijswinnaar; Premio Miglior Merlot D’Italia,
Pasta's, romige kazen, geroosterd vlees. Wild zoals edelhert en wilde eend. -
De wijnen van Gustave Lorentz worden geschonken in verschillende sterrenrestaurants in Europa. Neem dan wel je 13e maand of vakantietoeslag mee. Gelukkig kunt u nu ook thuis genieten van deze topwijnen voor een hele mooie prijs !
Smaak: een zwoele, kruidige en rijke smaak van rijp fruit en bloemen
Pittige kaassoorten, als aperitief, bij Chinees eten. -
De Saint-Emilion wijngaard ligt aan de Dordogne rivier vlakbij Libourne en Pomerol. Saint-Emilion is een begrip in de wijnwereld. Hier komen de topwijnen uit de wereld vandaan dankzij een fantastische bodem en vakkennis van de wijnmakers.
Smaak: Een krachtige rijke wijn met heerlijk fruit. Een heerlijk geur van kersen en framboos met een vleugje zoethout en chocolade.
Heerlijk bij geroosterd rood vlees en gevogelte. -
Rode wijn: Recanati Merlot
€ 14,95De Israëlische Recanati Merlot iseen volle, ronde wijn, met karakteristieke cassis en smaken van rode vruchten. Ook proeft u de aroma’s van vanille, rode pruim, munt en kruidnagel. Veroudering in Franse en Amerikaanse eiken vaten geven de wijn iets extra's. De wijn zal zich indien gewenst nog verder rijpen in de fles.
Een Koshere Wijn om natuurlijk van te genieten. Heerlijk bij rood vlees, of gewoon op zichzelf.
-
Een klassieke Gewurztraminer met een verfijnde en elegante structuur. De wijn heeft een explosie van aroma's als mango, lychee, peer en ananas. Een heerlijke rijke frisse wijn.<
Als aperitief, of bij gerookte vis, kruidig bereidde vis of wit vlees, al dan niet met rijke sauzen en is een traditionele begeleider van de Aziatische keuken. Fazant -
Een prachtige en smakelijke koshere Merlot van topproducent Barkan Wines uit Israël. De rijping op eiken houten vaten geeft de wijn een heerlijke zachtheid, maar overheerst niet het volle fruitige karakter van deze koshere wijn.
Smaak: Heerlijk zacht, veel geur en smaak. Je proeft en ruikt kersen, frambozen en door de rijping op eiken hout een vleugje vanille.
Heerlijk bij een mooi stukje vlees of bij oude kaas. -
Rode wijn: Pardess Merlot 2005
€ 25,50Behoort tot de beste wijnen uit Israël. In de Pardess wijn proef je rijpe pruimen en donkere kersen met tonen van specerijen en vanille (uit het eikenhout). De wijn heeft mooie rijpe tannines (het natuurlijke conserveringsmiddel in de druif) waardoor de wijn een aantal jaren bewaard kan worden.
Rood vlees, wildgerechten, gevogelte,paté en harde kazen zijn goede begeleiders van deze prachtige wijn -
Smaak: Een klassieke Bordeaux met een geweldige neus met donkerrode vruchten en cederhout. In de smaak komt die kersenfruitigheid in al zijn frisheid terug naast een veelheid aan kruidige aroma's, chocolade en een stevig tannineuze structuur. Een wijn die zeer lang te bewaren is, als u er zuinig op bent.
-
Chateau Gazin gelegen in Pomerol Bordeaux is eigendom van J.P. Moueix. De wijngaarden beslaan 26 hectare.
Druiven:Hoofdzakelijk Merlot, aangevuld met Cabernet Franc Vinificatie: Traditioneel
Geur en smaak: Karakteristiek: Zwart paarse kleur. Aroma's van truffel, gebrande koffie, zwarte bessen en pruimen. Enorme concentratie met zeer veel smaak. Zeer grote, dikke Pomerol. Mooi verweven hout.

- Categorie
- Wijnen
- Rode Wijn (14)
- Witte Wijn (2)
- Rose Wijn (2)
- Wijnkelder (2)
- Koosjere wijn - Koshere wijn (5)
- Wijn en Wild (3)
- Dit artikel verwijderen Druivensoort
- Bobal(1)
- Cabernet Sauvignon(10)
- Carignan(3)
- Carmenere(3)
- Chardonnay(13)
- Chenin Blanc(2)
- Ciliegiolo(1)
- Dornfelder(1)
- Emerald Riesling(2)
- Gamay(2)
- Gewurztraminer(2)
- Grenache Noir(3)
- Gruner Veltliner(1)
- Kratosija(1)
- Malbec(3)
- Merlot(15)
- Muller Thurgau(1)
- Muscat(4)
- Pinot Blanc(1)
- Pinot Noir(5)
- Pinotage(2)
- Riesling(7)
- Sangiovese(5)
- Sauvignon Blanc(11)
- Shiraz(5)
- Tarrango(1)
- Tempranillo(10)
- Vranac(4)
- Inhoud
- 750 ML(18)
- Kleur
- Land
- Prijs
-
Range: €6-€118
-
- Smaak
- Producent
- Astoria(1)
- Barkan(3)
- Hevron Heights Winery(1)
- Hugel(1)
- Miquel Torres(1)
- Viu Manent(1)
De mooiste wijnen
Bezorging binnen 24 uur (voor 14.00 uur besteld)
Correcte bezorging
Veilig bestellen & betalen
Gratis verzending vanaf 6 flessen (NL,BEL)
Max € 7,95 verzendkosten (NL)
Wijn uit voorraad leverbaar
U hebt niets in uw winkelwagen.



















Bezig met laden...