| <<< Vorig product | Terug naar categorie | Volgend product >>> |
Uitgebreide product omschrijving
Met minder dan negen procent alcohol en een heel fijnzinnig zoetje, kan dit niets anders zijn dan een muller thürgau met een puntje restsuiker.
Met aroma’s van honing, appel en mandarijn is dit toch ook een aangenaam frisse wijn. Het lichte bittertje in de afdronk kent sporen van nootmuskaat, foelie en grapefruit.
Dit is een witte wijn die heerlijk combineert met met gesmoorde kipgerechten en frisse salades.
Enkele jaren in de kelder laten liggen gaat moeiteloos.
wijnhuis: Von der Leyen
gebied: Moezel
alcohol: 8,5 %
Informatie over het wijnhuis:
Von der Leyen
De beroemdste wijngemeenten van de Moezelstreek zijn Bernkastel, Zell, Piesport, Wehlen en Graach. In het hart van de Mittelmosel, vlakbij Wehlen besloten eind jaren '50 een aantal wijnfamilies intensief te gaan samenwerken. Het doel was de produktiekosten te verlagen waardoor er meer in kwaliteitsverbetering kon worden geïnvesteerd. Daarnaast werd geld gespendeerd aan wetenschappelijk onderzoek naar wijnbouw langs de Moezel.
Meer bedrijven in de omgeving zagen de voordelen van aansluiting bij deze organisatie en een decennium later was de Winzergenossenschaft Mittelmosel uitgegroeid tot een enorm sterk orgaan dat zich het maken van kwalitatief betere wijnen ten doel bleef stellen. Onder het label Von der Leyen worden uitstekende wijnen gepresenteerd.
Aanvullende Informatie
| Combineerd goed bij | Dit is een witte wijn die heerlijk combineert met met gesmoorde kipgerechten en frisse salades |
|---|---|
| Druivensoort | Muller Thurgau |
| Kleur | Wit |
| Land | Duitsland |
| Inhoud | 750 ML |
| Smaak | Fris en Fruitig |






Bezig met laden...