Wijn - Champagne & Geschenken

Rode Wijn

Rode wijn is de meest gedronken wijn. Rode wijn dankt zijn kleur aan het mee laten gisten van de schilletjes van de druiven. Wijnbox.nl heeft een uitgebreid assortiment rode wijnen. Rode wijn die heerlijk combineert bij het diner maar ook rode wijn om te drinken met een lekker stukje kaas. Voor iedereen en ieder moment hebben wij de lekkerste rode wijn.

Rode wijnen kunt u ook selecteren op smaak aan de linkerkant van de pagina. Zodat u makkelijk uw favoriete rode wijn vindt.

 

Lijst  Tabel 

  1. Shiraz Victoria 2008, Brown Brothers

    In de bijna 120 jaar dat Brown Brothers bestaat hebben ze een zeer goede reputatie opgebouwd. En als je deze Shiraz proeft weet je direct waarom. Van deze druif zijn de beste Rhone-wijnen gemaakt, maar ook in de King Valley in Australië, waar de wijngaarden van Brown Brothers zich uitstrekken produceert deze druif een zeer elegante wijn.



    Een prima combinatie met vleesgerechten zoals stoofschotels of biefstuk met pepersaus. wild zoals Patrijs
  2. Rode wijn: Santa Digna Carmenere Reserv

    Een prachtige Chileense Fairtrade wijn van Miquel Torres. De Carmenere doet het goed in Chili en na jaren experimenteren heeft Miquel Torres een heerlijk Carmenere in het assortiment.



    Bij gerechten met ruudvlees, maar ook bij vis of bij kruidige gerechten. Wild zoals Patrijs en wilde eend
  3. Rode wijn: Viu Manent Carmenere Reserva 2010

    Een verleidelijke paarsrode wijnen met aroma's van rode kersen. De wijn is kruidig en heeft een zachte vanilletoon door de rijping op houten vaten.



    Deze Chileense gastronoom verdient een plekje aan tafel bij gegrild rood vlees, stoofschotels, wild, gevolgelte of oude en romige kazen. De wijn is op dronk maar kan - mits bewaard in een goede kelder - nog zeker vijf jaar ouderen op fles.

  4. Viu Manent Cabernet Sauvignon Reserve 2009
    Pas na veertien maanden rijping op vat wordt de wijn gefilterd en gebotteld. Dan is deze cabernet diep robijnrood met belegen aroma's van bramen, vijgen en pruim. Maar ook zoete kersen, bittere chocola en koffietonen naast een prettige houttoets.

    gegrild rood vlees, stoofschotels, wild zoals houtduif, patrijs, wilde eend of oude en romige kazen.
  5. Tarrango Victoria  Brown Brothers
    Tarrango is een bijzondere en avontuurlijke wijn. Je ruikt kersen en frambozen en kruidigheid. De wijn heeft een lichte rode kleur. De smaak is vol, zacht en fruitig (voornamelijk frambozen). Deze wijn doet denken aan een goede Beaujolais en zeer geschikt als zomerwijn als je hem lichtgekoeld drinkt.



    Combineert mooi met Oosterse gerechten en salades
  6. Rode wijn: Stobi Aminta 2009
    Een geweldige Macedonische wijn. De Merlot en Cabernet Sauvignon zult u waarschijnlijk herkennen in de smaak, maar de druivensoort Vranec geeft een bijzonder karakter aan deze rode wijn.

    Combineerd mooi bij gerijpte kazen, gegrild vlees zoals lam en varken. Maar ook wilde eend
  7. Santa Digna Cab. Sauvignon Reserve, M. Torres

    De rode Chileense Fairtrade wijn van Miquel Torres heeft een intense vol fruitige geur. De smaak is vol, vlezig en zacht. In de smaak vind je zwarte bessen.

    pittige kaassoorten, kalkoen, gegrild vlees, paella, de fijnste gebraden vleessoorten, wild zoals houtduif, patrijs, wilde eend
  8. Rode wijn: Stobi Vranac Veritas 2009
    De trots uit Macedonie. Geweldige wijn gemaakt van de inheemse druivensoort Vranac. Deze druif staat bekend om zijn rijke smaak en zijn gunstige effecten door de grote hoeveelheid anti-oxidanten. Deze Vranac Veritas is de topkwaliteit

    De wijn is heel donker bijna paars zwart en heeft een rijke aroma en smaak. Ondanks de kracht van deze wijn heeft de wijn rijpe tanninen waardoor hij een prettige zwoele lange afdronk heeft.



    Geweldig bij gegrild varkensvlees, prosciutto, lamsvlees en wat oudere kazen. Wild zoals wild zwijn
  9. Santa Digna Merlot Reserve
    Fruitige stijl, vol en zacht, rijp rood fruit en vanille doordat de wijn 6 maanden lang gerijpt heeft op eiken houten vaten. Een heerlijke zachte lange afdronk. De wijn is fairtrade.



    Heerlijk bij gegrild vlees, vis of voor 's avonds laat.
  10. Rode wijn: Stobi Vranac 2009

    De trots uit Macedonie. Geweldige wijn gemaakt van de inheemse druivensoort Vranac. Deze druif staat bekend om zijn intense aroma's, rijke smaak en zijn gunstige effecten voor uw gezondheid door de grote hoeveelheid anti-oxidanten.

    De wijn is heel donker bijna paars zwart en heeft een rijke aroma en smaak. Deze wijn kan lang ouderen mits goed bewaard. Ondanks de kracht van deze wijn heeft de wijn rijpe tanninen waardoor hij een prettige zwoele lange afdronk heeft.



    Geweldig bij gegrild varkensvlees, prosciutto, lamsvlees en wat oudere kazen. Wild zoals: edelhert, hazenpeper
  11. Rode wijn: Stobi Merlot 2009

    Deze prachtige Merlot wordt gemaakt in Macedonie. Een land met een rijke historie en waar al duizenden jaren geleden wijn werd gemaakt. Deze Merlot wordt gemaakt door het wijnhuis Stobi. Met behulp van wijnmakers en investeerders uit verschillende landen is er van Stobi een wijnhuis gemaakt dat succesvol de rijke historie en de moderne technieken weet samen te voegen.



    bij rood vlees, oude kazen, lamsvlees, gegrild varkensvlees. Wild zoals edelhert en wilde eend
  12. Viu Manent Merlot 2008
    De geur van deze rode wijn doet denken aan aardbeienjam met een vleugje eucalyptus. De smaak is fris, stevig en vol rijp fruit, licht gerookt en zacht.

    Romige kazen, gebakken vis, lichte vleesgerechten
  13. Viu Manent Carmenere 2009
    Deze rode wijn heeft een soepele, zachte, kruidige smaak. Je proeft rood fruit en heeft een tikkeltje peperigheid.

    Deze Chileense wijn is heerlijk bij vleesgerechten. Wild zoals: Patrijs en wilde eend
  14. Rode wijn: McWilliams Sunstone Shiraz 2011

    Uit Australie komen mooie Shirazwijnen. Zo ook deze McWilliams Sunstone. Een prettige volle, zachte rode wijn. Deze Shiraz heeft aroma's van bosbessen.  De aroma's worden ondersteund door mokka en eikenhouten geuren. De wijn is fruitig en in de smaak een mooie combinatie van rode bessen, pruimen, een beetje een zoetige kruidigheid en kenmerken van vanille. De tannines zijn zijdezacht, waardoor de wijn jong gedronken kan worden. De smaak is zuiver, fris en mooi in balans.



    Combineerd mooi bij gerijpte kazen, gegrild vlees zoals lam en varken, Patrijs
  15. Rode wijn: Kratosija Royal Reserve 2009

    De wijn heeft een uitbundig aroma waarin kersen naar voren komen en de smaak is vol en zacht.

    Kratosija is een Macedonische druivensoort die veel voorkomt in de Povardarski wijnregio. Deze druif kenmerkt zich door een duidelijke rijpe kersensmaak aroma en smaak in de wijn.

    heerlijk bij wild, rood vlees en gerijpte kazen
  16. Rode wijn: Stobi Vranec 2010 188 ml

    De trots uit Macedonie. Geweldige wijn gemaakt van de inheemse druivensoort Vranac in een klein flesje van 188 ml. Deze druif staat bekend om zijn intense aroma's, rijke smaak en zijn gunstige effecten voor uw gezondheid door de grote hoeveelheid anti-oxidanten.

    De wijn is heel donker bijna paars zwart en heeft een rijke aroma en smaak. Deze wijn kan lang ouderen mits goed bewaard. Ondanks de kracht van deze wijn heeft de wijn rijpe tanninen waardoor hij een prettige zwoele lange afdronk heeft.



    Geweldig bij gegrild varkensvlees, prosciutto, lamsvlees en wat oudere kazen. Wild zoals: edelhert, hazenpeper
 
Klantenservice: 0182 76 12 33
Live Support Web Analytics