Wijn - Champagne & Geschenken

<<< Vorig product Terug naar categorie Volgend product >>>

Rode wijn: Nobilo Icon Pinot Noir 2007

Schrijf als eerste een review over dit product

De robijnrode wijn geurt naar zwarte kers en pruim en heeft de kruidige houttonen van specerijen.
In de smaak worden daar aangenaam aardse aroma's en een vleug cederhout aan toegevoegd. Een volle, moderne Pinot Noir met een stevige structuur en dat maakt hem tot een uitstekende dinerwijn.

Beschikbaarheid: In voorraad

€ 17,55

Uitgebreide product omschrijving

De volle, warme, rijke stijl van een goede Pinot Noir uit Nieuw-Zeeland is in deze Nobilo Icon duidelijk te herkennen. De robijnrode wijn geurt naar zwarte kers en pruim en heeft de kruidige houttonen van specerijen.
In de smaak worden daar aangenaam aardse aroma's en een vleug cederhout aan toegevoegd. Een volle, moderne Pinot Noir met een stevige structuur en dat maakt hem tot een uitstekende dinerwijn.

De druiven groeien op mineraalrijke leemgronden in drie verschillende valleien in Marlborough, in het noorden van het zuidereiland. Voordat de vergisting begint, ondergaat het fruit een koude inweking van 5 à 10 dagen. Hierdoor worden er extra kleur en aroma's aan de schil onttrokken. Na de fermentatie rijpt de wijn 12 maanden op kleine vaten van nieuw Frans eikenhout.

Wijn/spijs suggesties
Rood vlees zoals eendenborst of rosbief en hert, maar ook ree en hazenrug. Stoofschotels: kruidige gerechten als lamscurry en couscous

Serveer temperatuur
16-17ºC

Ligging wijngaard
De druiven groeien in het ideale pinot-noirklimaat van Marlborough, de streek in het noordoosten van het zuidereiland. Er wordt fruit uit drie verschillende valleien voor deze Nobilo Icon gebruikt, namelijk Awatere, Waihopai en Wairau. De bodem bestaat uit mineraalrijke leemgrond.

Alcohol: 13 %

Herkomst: Nieuw-Zeeland

Aanvullende Informatie

Combineerd goed bij Rood vlees zoals eendenborst of rosbief en hert, maar ook ree en hazenrug. Stoofschotels: kruidige gerechten als lamscurry en couscous
Druivensoort Pinot Noir
Kleur Rood
Land Nieuw-Zeeland
Inhoud 750 ML
Smaak Vol en Stevig

Schrijf als eerste een review over dit product

Laatst door jou bekeken

  1. Rode wijn: Moulin-a-Vent Clos de Rochegres 2007
  2. Rode wijn: Marques del Turia Vino Tinto 2010
  3. Rode wijn: Macon Rouge 2009
  4. Rode wijn: Cotes du ventoux La Vieille Ferme 2010
  5. Rode wijn:La Tulipe de la Garde Premium Merlot 2010
 
Klantenservice: 0182 76 12 33
Live Support