Wijn - Champagne & Geschenken

<<< Vorig product Terug naar categorie Volgend product >>>

Rose wijn: Baron de Ley Rioja Rose 2010

Schrijf als eerste een review over dit product

De rosado van Barón de Ley geurt intens en smaakt elegant naar eerlijk rood fruit: rode bessen, aardbei en framboos.

Beschikbaarheid: In voorraad

€ 7,55

Uitgebreide product omschrijving

Nadat de rijpe tempranillo met de hand is geplukt gaan de ontsteelde vruchtjes na een tweede handmatige selectie voor schilinweking gedurende 8 uur op gekoelde tanks. Dat is precies voldoende tijd om deze rosé de juiste bleekrode kleur te geven.

Vervolgens gaat het sap voor alcoholische gisting op roestvrij staal bij een temperatuur van 19º Celsius zodat ook alle prettige aromas in de wijn terecht kunnen komen.

Smaak: De rosado van Barón de Ley geurt intens en smaakt elegant naar eerlijk rood fruit: rode bessen, aardbei en framboos. Een prachtig apéritief kortom of een ideale begeleider van lichte gerechtjes.

Herkomst: Spanje, Rioja

Alcohol: 12,5%

Druiven: Tempranillo

Aanvullende Informatie

Combineerd goed bij Een prachtig apéritief kortom of een ideale begeleider van lichte gerechtjes
Druivensoort Tempranillo
Kleur Rose
Land Spanje
Inhoud 750 ML
Smaak Fris en Fruitig

Schrijf als eerste een review over dit product

Laatst door jou bekeken

  1. Witte wijn: Baron de Ley Rioja (blanco) 2011
  2. Rose wijn: Barkan Shiraz Rose 2009
  3. Rode wijn: Barkan Kinor Sacramental (Red Kiddush)
  4. Witte wijn: Barkan Emerald Riesling 2010
  5. Rode wijn: Barkan Classic Cabernet Sauvignon 2010
 
Klantenservice: 0182 76 12 33
Live Support